O nás

O šťastném rádiu Samson

Již od 1.března 2008 poslouchají všichni příznivci folku, country a dobré muziky nové Rádio Samson na streamech play.cz a od 29. listopadu 2009 také v západních Čechách terestricky na “klasických” vlnách FM! Už od svého vzniku má ty nejvyšší ambice.

Rádio založila parta lidí kolem Jardy “Samsona” Lenka, která se nesmířila s vymizením folkových a country stanic v ČR a tento žánr tedy posluchačům úspěšně vrací.

“Vracíme se rychle tam, kde bývala kdysi Karolína v západních nebo Country rádio ve středních Čechách a jdeme navíc naším, pestřejším směrem” říká k celému projektu Jarda “Samson” Lenk. “Není přece možné, aby muzika, která se hraje po všech klubech a pódiích v republice, která patří mezi nemasověji a nejvytrvaleji poslouchané, jaksi cudně z českého éteru vymizela”, dodává.

Rádio Samson začalo formou webového rádia. Tento způsob samozřejmě dále rozvíjí s využitím všech možností internetové komunikace.

 Cílem a základní ambicí Rádia Samson bylo šířit folkovou a country muziku i zpět v terestrického vysílání, což se nám vstupem do západočeského éteru zčásti podařilo. Do budoucna bychom rádi tu “naši” muziku dostali k ještě širšímu okruhu posluchačů v ČR. Držte nám palec a mějte hezký poslech!

image/jpeg« zpět

...
Právě hrajeme...
Hrajte a zpívejte!
Rychlý vzkaz do studia

 

        
Samson na FACEBOOKu
Najít