NovinkyProjekt - Moderátoři na Rádiu Samson


Kamarádi, protože jste nám poslali hodně reakcí, že vám naši moderátoři chybí, zde je možnost, jak je do vysílání vrátit. Za jakýkoli váš příspěvek budeme vděční!
Děkujeme, že jste s námi!
Přechod vysílání na internet

Vážení posluchači rádia Samson, naši milí známí a kamarádi.

Již dva roky se potýkáme s nastalou kovidní situací a s ní spojeným propadem ekonomiky.

Moc si vážím toho, že nám s vysíláním a akciovou společností pomáháte, neboť bez této pomoci by rádio už dávno nevysílalo. Mnozí jste se ale jistě již dozvěděli že rádio ustoupilo od vysílání ve formátu DAB+. Příčina je jednoduchá. Všem zavedeným rádiím na trhu byla prodloužena vysílací licence ve formátu FM a očekávané přesunutí do prostoru DAB+ se neudálo.

Mezitím už se spousta z vás naučila naše rádio poslouchat na internetu, v počítačích, telefonech a digitálních rádiích. Máme-li v současné situaci nadále vysílat, musíme vysílání v normě DAB+ zrušit, neboť je to i z důvodů neustále se zvedajících cen energií a tedy i vysílacích nákladů, nerentabilní.  

Tím nechci říci, že by rádio dále nevysílalo. Pochopitelně bude, ale jen na internetu. Nebojte se, třeba se v budoucnosti k DAB+ vrátíme. Ale až to bude ekonomicky možné. Zároveň se nebojte o slevy a ostatní prebendy které budete moci na přátelských festivalech i jinde, využívat nadále. Dokonce mnozí z vás přispěli na návrat moderovaného vysílání, za což velký dík vám všem!

Akciovka Přátelé rádia Samson i rádio samotné, dále pokračuje.

Jestli jsem některé z vás nepotěšil, či dokonce zarmoutil, je mi to líto. Ale takový už je život.

Přeji vám i nadále hezký poslech rádia Samson.

Váš, Jaroslav Samson LenkKontakty - kam a komu psát?

image/jpeg Milí posluchači,
upravili jsme pro vás sekci Kontakty. Pokud nás budete chtít z jakéhokoli důvodu kontaktovat, snadno se zorientujete v tom, komu přesně by měl mail přistát ve schránce a vy jste dostali co nejdříve adekvátní odpověď.


Sekce kontakty ZDE


Podcast - nově